درباره من

اگر از انسان بپرسند سخت ترین کار دنیا چیست هر چیزی را بگوید جز این، اما در عمل حتما خواهد گفت سخت ترین کار دنیا نوشتن درباره خودش یا شرح خودش است.

آنجا که شخصیت را بخواهیم شرح بدهیم و به خیالمان صفحه ناچیز است و کتاب کم، با کمی تفکر در خواهیم یافت هر کلام شاید زیاده هم باشد بخصوص اگر انسان بداند که چقدر ممکن است در مورد خودش تصورات اشتباهی داشته باشد دیگر جرات ندارد بگوید این هستم و آن نیستم!

من بیش از هر چیز طرفدار سلامت هستم. سلامت جسم و روح جای خود، سلامت گفتار، سلامت رفتار و … هر چیز سالمش باشد من هستم و اگر سالم نباشد من دوستش ندارم.

به هنر علاقه مند هستم آنقدر که در هر چیز فرای دسته های متعارف هنری برایم هنر معنا دارد، حتی در ریاضیات و … هنر برای من قابل درک و فهم و هنرمندان آن قابل احترام می باشد.

تحصیلات من با یک وقفه ۱۰ ساله از سال ۹۴ در رشته الکتروتکنیک (برق قدرت) دوباره به جریان افتاد. اما من تمام این ۱۰ سال به فکرش بودم و این خودش موفقیت بزرگیست که مجدد موفق به ادامه تحصیل شدم آن هم بعد از ۱۰ سال …

تجربیات کاری متفاوت و گسترده ای داشتم که محوریت همه آنها بی تردید چیزی نبوده جز IT. فهرست کردن مشاغل پیشین اینجا جایش نیست، همین قدر که فعلا مشغول اداره مجموعه کدباکس (www.codebox.ir) هستم و در این حوزه فعالیت دارم کفایت می کند.

عقاید سیاسی، اجتماعی، فلسفی …

ترجیح می دهم در هر زمان با تحلیل روز در مورد این مسائل ابراز نظر کنم و نگاه مطلق یا دنباله رو نداشته باشم به مسائل، خواه شخص محور خواه حزب محور.