درباره من

اگر از انسان بپرسند سخت ترین کار دنیا چیست هر چیزی را بگوید جز این، اما در عمل حتما خواهد گفت سخت ترین کار دنیا نوشتن درباره خودش یا شرح خودش است.

آنجا که شخصیت را بخواهیم شرح بدهیم و به خیالمان صفحه ناچیز است و کتاب کم، با کمی تفکر در خواهیم یافت هر کلام شاید زیاده هم باشد بخصوص اگر انسان بداند که چقدر ممکن است در مورد خودش تصورات اشتباهی داشته باشد دیگر جرات ندارد بگوید این هستم و آن نیستم!

من بیش از هر چیز طرفدار سلامت هستم. سلامت جسم و روح جای خود، سلامت گفتار، سلامت رفتار و … هر چیز سالمش باشد من هستم و اگر سالم نباشد من دوستش ندارم.

به هنر علاقه مند هستم آنقدر که در هر چیز فرای دسته های متعارف هنری برایم هنر معنا دارد، حتی در ریاضیات و … هنر برای من قابل درک و فهم و هنرمندان آن قابل احترام می باشد.

تجربیات کاری متفاوت و گسترده ای داشتم که محوریت اکثر آنها IT بوده است. در حال حاضر غیر از برخی فعالیت های پاره وقتی که با شرکت های داخلی / خارجی در زمینه برنامه نویسی، شبکه و امنیت با هدف رشد علمی و البته کسب درآمد انجام می دهم، باقی وقتم را به روی پروژه ای با نام “کدباکس” متمرکز هستم.

 

طرفدار هیچ خط فکری، شخصیت فلسفی یا سیاسی نیستم. ترجیح می دهم در هر زمان با تحلیل روز در مورد این مسائل ابراز نظر کنم و نگاه مطلق یا دنباله رو نداشته باشم به مسائل، خواه شخص محور خواه حزب محور. کلا بیطرف پرچم سفید بالاست… اما لازم شد با همون پرچم میرم به جنگ چیزی که نادرست باشه از نظرم 😉