بورس کلید موفقیت

اگر از همان اول بعد خدمت با یک سرمایه وارد بورس شده بودم برا خودم یک پا وارن بافت می شدم. چقدر وقت بود اینجا نیامده بودم کلا بعد از ورشکستگی با امین دیگه نوشتن از سرم پرید. البته خیلی بحث اون نبود کلا حال روحیم خوب نبود مدت ها. هنوزم اگر به یک چیزایی فکر کنم حالم خراب میشه خصوصا که فصل پاییز هست 😐

مهدی خیلی حال کرد وقتی دید من از بورس اینقدر سر در میارم که حتی مشاوری که بهش پول میداد هم سر در نیاورد و کلی سود کرد هفته قبل. بابا هم وسوسه شده پولش را بیاره تو بورس فکر کنم همین روزاست که کل خانواده را بدبخت کنیم d:

شاید هم یک وقت همین بورس فرجی شد و از این فلاکت در آمد. له شدم با پرداخت اقساط وام. کاشک یک جور بشد همشو یک جا تسویه بکردم. واقعا بدهی سنیگنی هست برای من . تو سنی که همه دارن عشق و حال می کنن من هر چی جون می کنم باید بدم به بانک این منهای غرهای خانواده و اطرافیان و البته زخم های روحی و روانی خودم از جریانات اخیر هست.

دیگه انتخابم رو کردم میخوام تنها باشم همیشه. به کسی توصیه نمی کنم تنهایی رو اما من با وضعیتی که از خودم می بینم بیخود چرا باید کسی رو دوست داشته باشم یا کسی منو دوست داشته باشه! بیخود خودم و دیگری رو در عذاب قرار بدم و یک نفر. تنها هستم هر چقدر بد یا خوب خودم هستم و خودم. کوله بارم رو شونه ام میرم یه روز به کوه و بیابون اگر لازم شد.

زیرزمین خیلی بوی مواد شوینده مثل تاید میاد. نفس تنگی گرفتم چند وقتی هست. یک حس خوبی داره وقتی آدم تو تنهایی مریض میشه. احساس میکنه به به چقدر شاعرانه تر هست حالش. … خصوصا این مریضی ها که با سرفه همراه هست. دلش برای خودش میسوزد و حس شیرینی هست. به هر حال تنهایی هم حس های شیرین خودش را داره.

دلم خیلی چیزی نمیخواد. مهدی گفته یک گوشی هوشمند میخواد برام بگیره من که به نظرم بیخوده مگر برای کار بورس استفاده کنم. من از گوشی خوشم نمی آمد اما الان همه استفاده می کنند. حالا من که زیر بارش نمیرم مگر پولش را داشته باشم که خودم بخرم. فرقی نداره مهدی یا بابا یا هر چی نمیشه که مفتکی گوشی بگیرم ازش. اون دایی اسد که از دبی فرستاد من پولش را دادم. اینها که کارشون هست که دیگه جای خودش رو داره و نمیشه بیخود انتظار داشت.

کاشکی یک اتفاق خوبی هم بیوفته تو زندگیم شاید انگیزه نوشتنم زیاد بشه. من هیچ وقت اینقدر بازنده نبودم که دنبال اتفاق خوب باشم تو زندگیم. اما این چند ماه از تنهایی و 🙁 شاید بورس اون اتفاق خوبه باشه شاید گرفتن گوشی شاید رفتن دانشگاه یا شاید و شاید … چقدر شاید بیخیال اتفاق خب نمیخوام اصلا همین تنهایی را خوش است. یخ کردم برم بالا…