جراحی لپ تاپ بابت کلید پ

مدتی بود کلید پ اشکال پیدا کرده بود و یکریز تایپ می شد پپپپپپپپپپپ وسط تایپ حسابی مشکل بود. باید چند بار بزدم روش و تا حل بشد. اما امروز دیگه از این حرف ها رد شده بود کارش از اسپری ۶۰ و اینها هم گذشته بود. چند ماه قبل تر هم که مربا ریخته بود روی کلید های تاچ پدش، از طرفی یک مدت هم ماهان (پسر برادر خیلی بزرگم) حسابی روش رژه میرفت. خلاصه گفتم یک سرویسش کنم مطمئن هم بشم از سلامتش.

در نهایت دل روده اش را همانطور که در تصویر پیداست ریختم پایین و هرچند کیبورد اینها پرسی هست و در ۹۰% خراب شدنش برابر است با یک ۱۰۰ تومن خرج سینی کیبورد اما شانس با من یار بود و با کمی تکاندن و باد و اسپری کاری مشکلش رفع شد. باقی قسمت ها هم که کاملا رفرش شدند و خوب آثار رژه های ماهان هم که یک مشت خورده پلاستیک بود که چند تا پایه پیچ شکسته بود اما انصافا لنوو عجب دیزاینی داشت، بین این همه لپ تاپ که تا به حال تعمیرات داشتم بعد از فوجیستو میشه گفت پدر و مادر دار ترین دیزاین داخلی را داشت خیلی حرفه ای و سبک با بهره گیری عالی از فضا و استاندارد بودن فاصله ها بین قطعات و ضربه گیرهای فوق العاده. آن هم در اوج ظرافت. اصلا انتظار نداشتم فکر میکردم داخلش یک چیز شبیه دل ها یا حداقل ایسوز ها باشد.

امروز هم بابا میخواست برود سیخت و ناچار باز برنامه کوه را کنسل کردم، الان دو نوبت غیبت داشتم و فکر کنم جلسه بعد ناچار با ولی باید برم. یک اتفاق جالب دیگر هم امروز افتاد و پیشنهاد کاری جدید، تقیربا دیگه داره عادی میشه هر هفته یکی دو نفر اول و یکی دو نفر آخر هفته میان پیشنهاد کار میدن به من. برخی از محبت و برخی از طمع و برخی هم نمی دونم واقعا از روی چی.