سفر به کوالا لامپور بیزنس با طعم استوا

ترک شیراز هیج وقت دلچسب نبوده برام حتی زمان سفرهای تفریحی، به هر حال چاره ای نبود جز این سفر از نظر کاری ضرورت داشت یک جدیت به خرح بدهم از طرفی هم شاید واقعا احتیاج به یک سفر تفریحی داشتم هر چند که رفیقم نشد همراهی کنه منو در این سفر اما به هر حال بعد تفریحی سفر خیلی خوب بود.

راستش وقتی بین ترکیه و مالزی تصمیم گرفتم برم مالزی و ترکیه را صرف نظر کنم با توجه به حوادث و نا امنی های اخیرش، اصلا فکر نمی کردم قراره اینقدر در مالزی خوش بگذره بهم و تجربه ای به این خوبی داشته باشم. اول با قطار رفتم سمت تهران و اونجا هم که دیداری با همکارم داشتم و بعدش هم شبش پرواز یکسره به کوالا لامپور. 8 ساعت پرواز آن هم با ایران ایر واقعا خسته کننده به نظر میاد اما من اصلا خسته نشدم و انرژی خوبی داشتم. به محض ورود به فرودگاه متوجه شده بودم که بر خلاف انتظارم قراره خیلی خوش بگذره و طبیعت اینجا برای من کافی هست تا احساس کنم چقدر خوش میگذره.

از شانس خوبم همسفران فوق العاده خوبی از همه تیپ و قشری هم بودند که در توری که من رفته بودم همراه ما شده بودند. چند پسر مجرد کرمانی که خیلی زود با هم رفیق شدیم همینطور چند تا دختر آبادانی که همشهری حساب می شدند و چند خانواده اصفهانی و مشهدی که همگی همان روز اول به خاطر مکالمه انگلیسی با فروشنده سیم کارت داشتم من را در لیست افرادی که باید باهش وقت بگذرونند قرار دادند و انصافا من هم از همراهی با همشون لدت می بردم.

2 روز زودتر از قرار کاریم با شرکت اونجا حاضر شده بودم که مثلا جا بیوفتم و زبانم باز شود اما اصلا مشکل زبان نداشتم و خیلی راحت از پس امور خودم بر آمدم. بیشتر روزهای اول با تور بودم و کمی بازار، چند روزش هم صرف کار شد و بعدش هم یک روز فوق العاده در پارک آبی SUNWAY داشتیم با دوستان.

ماحصل این سفر برای من خیلی ارزشمند بود جون ضمن دریافت دستمزد کارهای که از راه دور کرده بودم زمینه مساعد همکاری های بیشتر هم فراهم شد و از طرفی هم موقعیتی شد تا با لطف یکی از دوستان همکار در شرکت یک دستگاه سورفیس پرو 4 خرید کنم و بالاخره یک سر و سامانی از این نظر بگیرم. الان هم دارم با همین دستگاه وبلاگ را آپدیت می کنم.

شرکت T-System که به نوعی میزبان من بود در این سفر هم به خوبی و با کمال احترام میزبانی را انجام دادن و فکر می کنم شاید بد نباشه بعد ها باز هم یک سفر به کوالا بزنم هم دیداری با این دوستان تازه کنم هم بیشتر به تفریح در خط استوا بپردازم اون هم همراه با خانواده و دوستان. اما خوب با توجه به برنامه های کاری فکر نمی کنم به این زودی ها موقعیتش پیش بیاد و فعلا باید تمرکز کنم روی کار و قراردادی که امضا کردم.

در مجموع سفر بسیار خوبی بود و فکر می کنم نقطه تحول بزرگی برای آینده کاری من به حساب خواهد آمد. در نهایت هم یک فقره ساعت بسیار زیبا از طرف نماینده اصلی شرکت در دفتر مالزی به من هدیه دادند که واقعا هدیه ارزشمند و به جایی بود چون خودم قصد خرید ساعت داشتم و با این هدیه به تعویق افتاد.

3 thoughts on “سفر به کوالا لامپور بیزنس با طعم استوا”

  1. حسین صمدی

    به به خیلی هم عالی…خب آقا میلاد من توی Central Club عضو شدم حالا چیکار کنم؟

Comments are closed.