مقصد مقصود نیست، قصد سفر کنید نه مقصد

بارها این جمله را با ولی گفته ایم اما اوقعا هر روز باید صدهابار تکرارش کرد تا انسان فراموش نکند.

اخیرا تصمیم گرفتم مجدد زبان انگلیسی خودم را تقویت کنم. احتمالا وقتش را پیدا نمی کنم که کلاس های منسجمی را شرکت کنم و فکر کنم باید مثل همیشه سلف لرن پیش برم. البته یک قانون جالب هم با محمد گذاشتم تا که پنج شنبه ها در کدباکس تنها انگلیسی گفتگو کنیم. البته فکر کنم کار دشواری باشد.

به دلایل مختلف، ضرورت دیدم که مدرک IELTS رو با نمره بالا کسب کنم. چه از جهت تولید محتوا و مقالات علمی که مد نظرم هست چه از نظر روابط کاری اهمیت بالایی دارد این مهارت. همینطور در کنارش به مطالعات خودم در حوزه امنیت و شاخه های کاری خودم ادامه می دهم. فعلا اوضاع اون بخش خوب است و عملا هر روز حداقل یک ساعت مطالعه در اون جهت برقرار است.

اگر موفق بشوم روزی یک ساعت هم مطالعه زبان انگلیسی را در برنامه خودم جای بدهم، چه شود. 😉

این ماه با خرید نزدیک به 200 هزار تومان دارو، پس از سالها کمی به فکر سلامتی خودم هم بوده ام، نتیجه اش هم فکر می کنم خیلی خوب باشد و شاید جوانی از دست رفته ام را باز یافتم یا اصلا به فکر ماجراجویی های جدیدی هم افتادم مثل قدیم. احساس میکنم بیش از حد محصور چهارچوب کار و زندگی شده ام و باید مقداری بیرن از این حصار هم سرک بکشم.

اوضاع اقتصادی خوب نیست، اکثر دوستان آشنایان که دارم حقیقتا (نه ظاهری) با مشکلات مالی دارن مواجه می شوند، مقصر کیست و چیست نمی دونم امیدوارم این مسائل برطرف شود پون اصلا اثرات خوبی روی جامعه ما ندارد و فقط شاهد سقوط فرهنگی در اثرش هستم.