وقت روزهای خوب هم رسید ر:

دوست ندارم پست های رمزدارم زیاد باشد. کلا از آدمهایی که زیاد رمز دارند خوشم نمیاد حتی اگر خودم باشم. واقعا دلیل خاصی نداره رمز دار کردن پست هام جز برای صلاح دید دیگران اگر نه به حال خودم چه تفاوت.

بعد از مدت ها چند وقتی هست که موفق شدم به امور خودم نسبتا مسلط بشم. با وجود همان مشکلات قبلی اما بهتر از عهده کارها بر میام که دلیلش همین تمرکز بالاتر هست. البته بهتر از این هم خواهد شد قطعا.

وقتش شده که پرده برداری کنم از زحمات سالهای گذشته خودم. تا روشن بشود اصلا ارزشش را داشته یا خیر. هر چند من برای نتیجه زحمت نکشیدم در اصل. اما خوب نتیجه بخش مهمی از کار هست.

پا درد و کمر درد رفته این روزها گردن درد می گیرم. چقدر خوب… کاشک دیسک خفیف گردن داشته باشم .. احمقانه نیست دلیل این آرزو را فقط خودم میدانم چیست و آ .

از آ حرف شد. چقدر گذر زمان سریع هست. همین و بس.

نمی دونم واقعا دارم کچل میشم یا این احساس رو دارم به هر حال باید در خصوص ریزش شدید موهام تدبیری داشته باشم. شاید هم ماله فکر زیاد در این چند وقت هست…  البته اگر بین کچل شدن و عینکی شدن یکی رو قرار باشه انتخاب کنم ترجیح میدم همون کچل بشم تا عینکی …

دیروز عجب یاد دوران جوانی کردیم با امین. یک کارت گرافیک را به مادربردش خوراندیم به هر سختی که بود … و فوتبال روی سیستمش آوردیم بالا اون هم فوتبال 2013 !!! البته دنبال 2006 گشتیم گیر نیاوردیم 😐 اما همین هم خوب بود… مثل همیشه من یووه و اون چلسی … کلی خوش گذشت واقعا …

قبلش هم رفتیم تو شهر چرخی زدیم سمت بعثت چند تا مغازه دکوراسیونی را سر کار گذاشتیم … مثلا آمار بگیریم. البته اهدافی پشت کارمون بود اما کلا از این دست شیطنت ها هنوز لذت میبرم. امین سوالات پیش پا افتاده می کرد در باب جنس چوب و MDF … مثلا مشتری ساده ای هست و اینها. خوشم آمد جوانک بلد شده فیلم بازی کنه …

بهترین اتفاق امروز هم این بود که یک پیراهنم خوش طرح و سایز خودم گیر آوردم از لباس های محمد D:

One thought on “وقت روزهای خوب هم رسید ر:”

  1. دیندارلو

    من از بین عینکی شدن و کچل شدن عینکی شدن را انتخاب می کردم اگر عینکی نبودم و چقدر هم بهم میاد چون عینک مناسب را پیدا کردم فارغ از بحث های مدیکال. امیدوارم تو هم کلاه گیس مناسب را پیدا کنی فارغ از بحث های پشمیکال. راستی کوتاه کردن مو در میان برخی رو به کچل ها شایع شده و برخی هم میگند بگذار بلند بشه چند سال دیگه اصلا نیست.اگر زمانی شروع به کچل شدن کنم جزو دسته ی اول خواهم بود نه این که یواش یواش اطرافیان را به کچلیم عادت بدم ، کچلی را باید مثل یک زره تن کرد. به نظر من که دستمزد برنامه نویس کچل بیشتره.

Comments are closed.