قیمت سرسام آور ارز

دیروز قیمت یورو به 10,500 تومان رسید. چه فاجعه ای. هر چند برخی با لبخند و ذوق مطرحش می کنند اما این یک فاجعه تاریخی هست قطعا که ضربات سنگینی به اقتصاد کشور زده و تا چند سال آینده هم همچنان فشار این مسئله باقی خواهد ماند. واقعا گویا هیچ کس به فکر اقدامی برای مقابله با این وضعیت نیست.

سر فرصت باید مطالب وبلاگ را سر و سامان بدم و بیشترش را همان خصوصی کنم. گزینه بهتری هست به نسبت رمز دار اینطور هیچ نمایه عمومی از مطالب نیست. از طرفی معایبی هم به همراه داره اما فعلا چاره ای نیست و فکر کنم بهترین روش همین خصوصی کردن باشد. چون قصد دارم کمی بیشتر مطلب بگذارم اینجا گاهی از حوزه کاری هم بزارم کمی قاطی میشه اگر منظمش نکنم. یک فرصتی هم کنم کل مطالب را تگ زنی کنم خوب هست اما با قالب مشکلی ندارم و عالی هست به نظرم فقط ممکن کمی تمیز کاریش کنم.

یک سفر یک روزه به تهران داشتم که نسبتا خوب بود. فکر می کنم این سفر کمک بزرگی در تصمیم گیری های پیش روی من کرد. به هر حال واقعیت ها را باید قبول کرد و با شرایط کنار آمد. من تمایل به خیلی چیزها ندارم که دیگران براش خودشان را خفه می کنند این یک حقیقت هست. مدل فکری من با اکثر آدمها متفاوت است نه اینکه الزاما بهتر باشه. اما به قول خودمان نرمال نیستم. شاید زیادی هدف گرا هستم اما اصلا بابتش پشیمان نیستم و قطعا از این سبک زندگی دست نمی کشم.