بی پایان

چند روز پیش که مطلبی گذاشته بودم تصمیم گرفتم اول شهریور ماه حتما مطلب جدیدی بزارم امروز صبح دو دل بودم که تاریخ چندم هست. اینکه در آغاز روز یاد آدم نباشه چندم ماه هست به نظرم یک کم فاجعه به حساب میاد. شبیه آدم های بی حساب و کتاب می شیم.

تصمیم جدیدی در خصوص خودم گرفتم. جایی خوانده بودم دو چیز آفت لذت بردن از زندگی هست، یکی اینکه در بند کسی باشیم و دیگری اینکه کسی را در بند کرده باشیم. خیلی اون زمان معناش را درک نمی کردم. اما با گذر زمان خوب دریافتم که تلاش برای محبوب شدن احمقانه ترین رفتاری هست که یک انسان ممکن انجام بده.

تلاش برای اینکه در قلب دیگری جایی داشته باشیم فاجعه هست خوب تهش اون طرف را در بند خودمان می کنیم ! بعد چطور از شر این بند خلاص بشه و ما چطور خلاص بشیم ! به زبان ساده تر منظور از اون جملات این بود نه عاشق کسی بشو نه کسی را عاشق خودت بکن … البته کمی معناش فراتر از این زمینه هست اما در زمینه روابط آدمها میشه به این اندازه هم قانع شد.

نتیجه این رفتار تنهایی قرار نیست باشه اما به روشنی باید یک پرهیزگاری داشته باشه آدم در مقابل کسانی که محتمل هست این مدلی علاقه مند بشن به آدم. از تیپ و ظاهر گرفته تا رفتار حتی باید احتیاط کرد که زیادی دلچسب کسی نباشم. خوب قطعا کسی که فهمی از این مطلب نکنه فقط یک جمله الان تو ذهنش میاد اینکه عجب دیوانه ای !

به هر حال برای اونها که می فهمند این دیوانگی خودش مقام والایی هست که به آسانی نمیشه بهش دست یافت. شنبه یک پیگیری در خصوص مسئله پارک علم و فناوری می خوام داشته باشم. اگر نتیجه خوبی حاصل بشه فکر می کنم یک جهش خوبی در روند کار ایجاد شود.

خوشبختانه پیرو اتفاقات اخیر که نمیشه گفت خیلی خاص یا خوب بهشون اصلا، اما خستگی فکری من کامل رفع شده و با سرعت خبی مشغول کارهام هستم. اما مثل همیشه قطعا یک خورده از زمان بندی خودم عقب می مانم که یادم باشد یک چیزایی.

از عملکرد پرسنل هم مثل همیشه ناراضی تر از قبل. نمی دونم اونها در حال پس رفت هستن یا من در حال سخت گیر تر شدن. باید یک فکری اساسی در خصوص همشون داشته باشم و یک اخطار جدی بهشون بدم. اگر اینطوری بخوان کار کنند همه را مرخص می کنم از نو نیرو می گیرم…. گاهی باید درختی را از جا کند و درخت دیگه ای کاشت … هر چند گفته اند

باغبان گر پنج روزی صحبت گل باشدش
در جفای خار هجران صبر بلبل بایدش

اما بالاخره پنج روزی صحبت گل باید تا که صبری هم اون سمت … اگر قرار باشه درخت بی ثمر باشند و اینطور وقت و انرژی که من براشون گذاشتم بی هیچ نتیجه ای باشه خوب باید شانس خودم را جای دیگه و روی افراد دیگه ای امتحان کنم بالاخره از بین هر 10 نفر 1 نفر هم گیرم بیاد کافی هست.